| Тегло на опаковка | 2.1 кг |
|---|---|
| Размери на опаковка | 28 × 27 × 25 см |
| Бройки в пакет | 66 |
| Възраст | 1-2 години |
| Производител | Pampers |
| Размер пелени | 5 |
| Подходящо тегло | 12 – 17 кг |
| Серия | Pampers – Active Baby, Pampers – Pants |
-17%
Pampers pants 5 гащички Giant Pack (12-17кг.) 66бр.
26.58€ / 51.99 лв. Original price was: 26.58€ / 51.99 лв..21.98€ / 42.99 лв. Текущата цена е: 21.98€ / 42.99 лв..
Изчерпан
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Категории: Pampers Active Baby, Pampers Pants, Pampers бебешки пелени и гащички, Бебешки пелени размер 5, ДМ Памперси, Емаг Памперси, Кауфланд Памперси, Лидл Памперси, марка Pampers, Метро Памперси, ОЛХ Памперси, Памперс гащи - Пелени тип гащи, Памперси от Англия, Памперси от Турция, Пелени

