| Тегло на опаковка | 2.263 кг |
|---|---|
| Размери на опаковка | 32 × 24 × 21 см |
| Бройки в пакет | 78 |
| Възраст | 9-12 месеца |
| Производител | Pampers |
| Размер пелени | 5 |
| Подходящо тегло | 11 – 16 кг |
| Серия | Pampers – Active Baby |
-17%
Pampers 5 пелени Giant Pack (11-16кг.) 78бр.
26.58€ / 51.99 лв. Original price was: 26.58€ / 51.99 лв..21.98€ / 42.99 лв. Текущата цена е: 21.98€ / 42.99 лв..
Изчерпан
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Категории: Pampers Active Baby, Pampers бебешки пелени и гащички, Бебешки пелени размер 5, ДМ Памперси, Емаг Памперси, Кауфланд Памперси, Лидл Памперси, марка Pampers, Метро Памперси, ОЛХ Памперси, Памперси от Англия, Памперси от Турция, Пелени

