| Тегло на опаковка | 2.225 кг |
|---|---|
| Размери на опаковка | 45 × 20 × 21 см |
| Бройки в пакет | 104 |
| Възраст | 6-9 месеца |
| Производител | Pampers |
| Размер пелени | 3 |
| Подходящо тегло | 6 – 10 кг |
| Серия | Pampers – Active Baby |
-17%
Pampers 3 пелени Giant Pack (6-10кг.) 104бр.
26.58€ / 51.99 лв. Original price was: 26.58€ / 51.99 лв..21.98€ / 42.99 лв. Текущата цена е: 21.98€ / 42.99 лв..
Изчерпан
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Категории: Pampers Active Baby, Pampers бебешки пелени и гащички, Бебешки пелени размер 3, ДМ Памперси, Емаг Памперси, Кауфланд Памперси, Лидл Памперси, марка Pampers, Метро Памперси, ОЛХ Памперси, Памперси от Англия, Памперси от Турция, Пелени

