| Тегло на опаковка | 0.930 кг |
|---|---|
| Размери на опаковка | 33 × 20 × 11 см |
| Бройки в пакет | 44 |
| Възраст | под 3 месеца |
| Производител | Molfix |
| Размер пелени | 1 |
| Подходящо тегло | 2 – 5 кг |
| Тип | Пелена |
-30%
Molfix 1 пелени (2-5кг.) 44бр.
14.31€ / 27.99 лв. Original price was: 14.31€ / 27.99 лв..10.07€ / 19.70 лв. Текущата цена е: 10.07€ / 19.70 лв..
Изчерпан
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Категории: Molfix бебешки пелени и гащички, ДМ Памперси, Емаг Памперси, Кауфланд Памперси, Лидл Памперси, марка Molfix, Метро Памперси, ОЛХ Памперси, Памперс размер 1, Памперси за недоносени, Памперси и пелени за новородено, Памперси от Англия, Памперси от Турция, Пелени

